![](https://www.aoktennis.gr/wp-content/uploads/Vradia-Athliton-3-400x400.jpeg)
Βραδιά Αθλητών
20/07/2024
Τη Δευτέρα 15 Ιουλίου, ο Αθλητικός Όμιλος Κηφισιάς πραγματοποίησε τη Βραδιά Αθλητών για να τιμήσει τους αθλητές που εκπροσώπησαν τον ΑΟΚ στο διασυλλογικό πρωτάθλημα κατά τη διάρκεια της αγωνιστικής περιόδου 2023. Η εκδήλωση ήταν μια ζεστή συνάντηση στον κήπο του Ομίλου, όπου οι παρευρισκόμενοι απόλαυσαν ένα όμορφο γεύμα. Κατά τη διάρκεια της βραδιάς, απονεμήθηκαν αναμνηστικά
Διαβάστε Περισσότερα